Student: Depending on what pie. Usually is $12.99
Ehh, it depends.
Depends.
Student: I don't know. Teacher: Of course, you do. Where do you get sugar from Student: We borrow it from our neighbor.
Student: "HIJKLMNO." Teacher: "What are you talking about " Student: "Yesterday you said it's H to O!"
Oh no not snake and pygmy pie again!
Alamode
pi
The director of Life of Pi.
Infinity plus 1. I'm sorry.